KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12575509
nr 1257 5509
Pär Thorell
(1923-1969), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 64. Olja på duk, 38x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:08:36
27/5 19:41:35
Pär Thorell
Läs mer om Pär Thorell